icon

Nutrition and Health free

2.6

Sağlıklı bir diyet için yediğiniz yiyecekler hakkında bilgi edinin

4.5k

Bu uygulamayı oyla

Nutrition And Health Free, günlük yediğiniz gıdalarla ilgili neredeyse her türlü bilgiyi görebileceğiniz kullanışlı ve kapsamlı bir uygulamadır.

Bu uygulama ile vücudunuzun ihtiyaç duyduğu vitaminlerle dolu sağlıklı bir diyet tasarlamayı kolaylaştırarak ne yediğinizi tam olarak öğrenebilirsiniz. Nutrition And Health Free menüsünden, bir restorandaki çorbalar, tatlılar, tahıllar, yağlar, meyveler, sebzeler, baklagiller, etler, balıklar, gıdaların bebekler için besin değerlerini görebilirsiniz. Tahmin edebileceğiniz herhangi birşey bu araçta kolayca bulunabilir.

Her kategoriye girdikten sonra aramanızı daraltmanız ve ne yiyeceğinize ya da neye bakacağınıza tam olarak karar vermeniz gerekir. Alt tabloda, su miktarı, kalori, protein, yağ, kolesterol, vitaminler ve daha fazlası dahil olmak üzere tonlarca ayrıntı ve her bir gıda hakkında belirli bilgiler bulabilirsiniz.

Nutrition And Health Free sayesinde her zaman ne yediğinizi tam olarak bilin ve sağlıksız veya toksik gıdalardan arınmış tamamen dengeli bir diyet hazırlayın.
Gereksinimler

Android 4.1 yada üstünü gerektirir

Uptodown X